Strona główna O firmie

PDF Drukuj Email

 

2006 rok - rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W latach 2006-2009 w ramach prywatnej praktyki lekarskiej udzielane są konsultacje lekarskie i wykonywane badania USG prywatnie i w ramach umowy z NFZ w przychodni "Medica" w Siedlcach oraz prowadzone badania kliniczne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Siedlcach.

W 2007 roku otworzono w centrum Stoczka Łukowskiego prywatne gabinety: urologiczny, ginekologiczny oraz poradnię chorób naczyń oferujące dostęp do szerokiej gamy usług medycznych niespotykanych dotąd w tym rejonie - bogato wyposażone, zinformatyzowane gabinety zabiegowe, nowoczesny aparat USG z kompletem głowic diagnostycznych sprzężony z centralną, komputerową bazą danych i obrazów, przyjemny wystrój gabinetów, centralna rejestracja telefoniczna oraz dogodna lokalizacja dla przyjezdnych.

W 2009 roku gabinet ginekologiczny oraz poradnia chorób naczyń kończą działalność w Stoczku Łukowskim. Poradnia urologiczna razem z pracownią diagnostyczną USG duplex doppler zostaje przeniesiona do Siedlec do nowowybudowanego prywatnego gabinetu przy ul. Starowiejskiej 199A. 

W 2009 roku, w Siedlcach we współpracy z zewnętrznymi firmami i laboratoriami diagnostycznymi zostaje udostępniona usługa chemicznej analizy kamieni moczowych wydalonych, bądź wydobytych z układu moczowego.  

W 2010 roku oferta gabinetu zostaje wzbogacona o możliwość wykonania przepływów cewkowych (uroflowmetria).

Od 2014 roku w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej prowadzone są międzynarodowe badania kliniczne. Gabinet staje się ośrodkiem badań klinicznych, biorąc udział w wielu światowych projektach nad nowymi lekami stosowanymi w leczeniu nowotworów pęcherza moczowego, raka prostaty i innych schorzeń. Kilka z preparatów, które były analizowane w ramach programów klinicznych zostało już wprowadzonych na światowy rynek leków. . 

Od 2021 roku nawiązano współpracę z prywatnymi klinikami w Siedlcach oraz Lublinie, umożliwiającą komercyjne leczenie operacyjne schorzeń urologicznych, konsultowanych na miejscu pacjentów.